Warning: Creating default object from empty value in /home/wevels/domains/skaidrusadvokatas.lt/public_html/wp-content/themes/fildisi/includes/framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Projekto vykdytojai – Švari Advokato Mantija
Projekto vykdytojai

Asociacija “Aktyvus jaunimas” specializuojasi pilietiškumo, verslumo, integracijos bei tarptautinių mainų bei ugdymo srityse. Asociacija organizuoja projektus ir iniciatyvas (Lietuvoje ir užsienyje) pagal Erasmus+, European Youth Foundation, EEA Grants ir kitas programas.

Lietuvoje yra įvykdę daugiau nei 15 Europos Sąjungos finansuojamų tarptautinių projektų ir mokymų, kuriuose dalyvavo virš 450 jaunuolių (18-30 m. amžiaus) ir jaunimo darbuotojų iš visos Europos. Taip pat šiuo metu vykdo ilgalaikį 2-jų metų trukmės projektą pabėgėlių integracijai Lietuvoje gerinti. “Jaunimo Tartpautinio Bendradarbiavimo Agentūra” taip pat nominavo projektus “More than Money: Social Entrepreneurship Heroes” ir “Time to Act!” Europos Komisijai tarp geriausių jaunimo projektų įgyvendintų Lietuvoje.

VšĮ „Vilniaus universiteto Teisės klinika” veiklą vykdo nuo 1998 m. Kiekvienais metais organizacija suteikia teisinę pagalbą apie 3’500 gyventojų, o nuo veiklos pradžios yra įgyvendinusi 50’000 teisinių projektų. Organizacija teikia individualią teisinę pagalbą bei organizuoja visuomenei atvirus mokymus aktualiomis teisinėmis temomis, skelbia publikacijas viešojoje erdvėje. VU TK veiklos modelis remiasi pirmaujančių JAV teisės mokyklų (Harvard, Stanford, Columbia) klinikų modeliu. Tai yra – klinikoje konsultuoja geriausiai besimokantys baigiamųjų kursų Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai. Teisinės pagalbos kokybę užtikrina reguliarūs susitikimai su praktikos grupių kuratoriais, kurie yra profesionalūs advokatai, žymūs šalies teisininkai.

Lietuvos advokatūra, veikia LR advokatūros įstatymo pagrindu ir užtikrina advokatų profesijos savivaldą. Remiantis LR advokatūros įstatymo 57 str. jos funkcijos yra: 1) koordinuoti advokatų veiklą; 2) atstovauti advokatų interesams valstybės institucijose, tarptautinėse ir užsienio valstybių organizacijose; 3) rengti teisės aktų projektus advokatų veiklos klausimais ir teikti juos Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijai; 4) šio Įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka kontroliuoti advokatų veiklą; 5) organizuoti ir įgyvendinti advokatų kvalifikacijos tobulinimą. Taigi, įgyvendina advokatų ir advokatų padėjėjų viešąjį valdymą – įrašo asmenis į advokatų padėjėjų sąrašus, organizuoja advokatūros egzaminą, priima gyventojų skundus ir vertina advokatų veiklą garbės teisme, suteikia advokato vardą. Lietuvos advokatūra bus atsakinga už dalyvių pritraukimą (viešinant skelbimus ir suteikiant kvalifikacinius balus išklausiusiems mokymų ciklą), taip pat mokymų turinio koordinavimą, kartu su VUTK dalyvaus TV ir radijo laidose.